O Nas

Nasza firma

Firma Bacha Sp. Jawna istnieje na polskim rynku już od 1991 roku.

Oferując swoim klientom najlepsze sprzęty produkcji pierogów i opakowania wykorzystywane w gastronomii oraz handlu. Aktualnie działamy jako agent firmy ANKO w Polsce. Firma ta zajmuje się produkcją maszyn do wyrobów garmażeryjnych, takich jak: formierka do pierogów, maszyna do pierogów, maszyna do pyz czy maszyny do wytwarzania produktów cukierniczych. Sprowadzamy maszyny do pierogów i pyz wykonane z najlepszych materiałów, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. W przypadku formiarek czy pierogarek oferujemy pełną gwarancję, wraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Dysponujemy także wszelkimi niezbędnymi częściami zamiennymi firmy Rheon.

Oprócz sprzedaży pojedynczych maszyn, zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem lokali gastronomicznych, w szczególności zaplecza kuchennego. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do soboty, jednak, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w awaryjnych sytuacjach działamy także poza godzinami pracy. Najważniejsze są dla nas jakość usług oraz Państwa zadowolenie. Dla stałych klientów przygotowaliśmy specjalne promocje. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Aby proces produkcji pierogów przebiegał tak, jak Państwo tego oczekują, zachęcamy do kontaktu. Wspólnie postaramy się dobrać maszynę, która będzie odpowiednia dla Państwa potrzeb. Maszyny, które oferujemy pozwalają na otrzymanie gotowego produktu.