© 2013 Bacha
O firmie Maszyny Opakowania Kontakt
Formierka SD-97SS  mała  maszyna  do pracy w zakładach garmażeryjnych, piekarniach, cukierniach i również w sklepach. Przeznaczona jest do ciągłego formowania wyrobów nadziewanych. Maszynę wyróżnia duża funkcjonalność, dzięki której możemy uzyskać szeroki wachlarz asortymentu, taki jak: pyzy, knedle, kluski na parze, paszteciki mięsne, ciastka kruche, półkruche, klopsiki mięsne i rybne. Formierka jest wyposażona w bezstopniowo sterowane  silniki ciasta i nadzienia. Zamykacze formujące wyrób sterowane są elektronicznie. Maszyna posiada również  regulację stosunku nadzienia do ciasta. Urządzenie jest bezpieczne, ciche i łatwe w obsłudze . Formierka, oprócz swojej wielofunkcyjności ma niewielkie rozmiary, jest poręczna i można ją ustawić nawet w niewielkim zakładzie produkcyjnym. Posiada certyfikat CE.
SD - 97SS
Specyfikacja Wysokość: 1300mm Szerokość: 550mm Głębokość: 1120mm Zasilanie: 220V, 50/60Hz, 1 faza, 0,7kw Wydajność: 1500 - 3600 szt / godz Waga produktu: 10 - 50 g Waga netto: 100kgs
Cechy Bogata różnorodność  farszu: mięsny, pasta fasoli, orzeszków ziemnych, proszek, pasta sezamowy, marmolada, ser, czekolada, rozdrobnione owoce…… Funkcje synchronizacji Ciasto i farsz jednocześnie regulowane Zalety Rozsądna cena Nadaje się do sklepów i fabryk. Wysoka wydajność Wysoka jakość Prosta obsługa Specjalny  system wypełniania farszem - suchy lub  mokry Dowolność  w wyborze osłony(ciasto): o mięso mielone o mąki pszennej o mąki wysokiej zawartości  glutenu o ciasto z mąki ryżowej o ciasto kruche I półkruche Stalowy  korpus urządzenia, spełniają normy sanitarne do żywności Stabilny system migawki wzmacnia stabilność produkcji.
03-029 Warszawa ul. Gitarowa 9 tel. 0 601 21 37 73 tel./fax +48/22 676 60 02 e-mail : bachabg@plusnet.pl